Konfigurácia
DATA SHEET
 
 DATA SHEET  (verzia August 2004)
 
  Stránka je dostupná cez PC.

  Webová stránka pre AdExpress sa zobrazí najlepšie s prehliadačom Internet Explorer (verzia 6.0). Tento softvér si môžete stiahnuť na stránke spoločnosti Microsoft: http://www.microsoft.fr.

  Stránka sa zobrazí najlepšie pri rozlíšení obrazovky 1024 x 768 pixelov. Ak chcete zmeniť rozlíšenie, kliknite na menu Štart, vyberte Nastavenia, potom Ovládací panel a spustite Možnosti obrazovky. Kliknite na tabuľku Nastavení pre zmenu parametrov.

  Pre export dát sa vyžaduje Excel verzia 2000.

  Acrobat Reader (verzia 6.0) je potrebná pre zobrazenie tabuliek v PDF formáte. Tento softvér si môžete stiahnuť na stránke Adobe: www.adobe.fr.

  Zobrazenie niektorýc obrázkov na stránke vyžaduje Macromedia Flash Player (verzia 7.0). Môžete si ho stiahnuť na stránke spoločnosti Macromedia: www.macromedia.com.

 

 
Audio a video reklamy sú dostupné cez Real One Player (verzia 2) alebo Windows Media Player (verzia 9). Môžete si ich stiahnuť na stránke spoločnosti Real Networks: www.france.real.com aebo na stránke Microsoft: www.microsoft.com.

Audio reklamy sú prenášané pri 32 kbps.
Video reklamy sú prenášané pri 220 kbps.

ak sa vám nepodarí spustiť audio a video reklamy, kontaktujte vaše IT oddelenie či má vaša spoločnosť povolenie sťahovať takéto typy súborov.